RXR-YC25000BD plahvatuskindel tulekustutus- ja luurerobot
Lühike kirjeldus:
Toote üksikasjad
Tootesildid
Toote ülevaade
Kohaldamisala
Tuletõrje suurtes nafta- ja keemiaettevõtetes
Päästekeskkonnas võib esineda tuleohtlikku gaasi ja vedeliku lekkeid ning plahvatusoht.
Päästetööd suitsu, mürgiste ja kahjulike gaaside keskkonnas
Toote omadused
1. ★ Suitsu tarvitamine
2. Mürgiste ja kahjulike gaaside tuvastamine ★
8 gaasi ja 2 keskkonnaparameetrit
3.★ veojõud: N 6500
4. ★ Juurdepääs Robot Networki pilveplatvormile
Peamised tehnilised näitajad
4.1 Robotid:
1.Nimi: Tulekahju suitsu tuvastamise robot
2. Mudel: RXR-YC25000BD
7.Võimsus: elektriline, kolmekomponentne liitiumaku
8. Suurus: pikkus 1964 mm × laius 1298 mm × kõrgus 1543 mm (see parameeter vastab riikliku tuletõrjeseadmete kvaliteedi järelevalve- ja inspekteerimiskeskuse kontrollaruandele)
9. Rooli läbimõõt: 2130 mm (see parameeter on kooskõlas riikliku tuletõrjevarustuse kvaliteedi järelevalve- ja inspekteerimiskeskuse (CNPC) kontrollaruandega)
10.Kaal: ≤ 870 kg
12.★ lohistamise vahemaa: ≥100 m (lohistada kahte DN80 täisveerihma))
13. Kõndimiskiirus: 0~1,36 m/s, kaugjuhtimispuldi astmevaba kiiruse muutmine
16. Õhuliini kõrgus: ≥250 mm (see parameeter on kooskõlas riikliku tuletõrjeseadmete kvaliteedi järelevalve- ja inspekteerimiskeskuse kontrollaruandega)
17.★ kliirens maapinnast: 194 mm (See parameeter on kooskõlas riikliku tuletõrjevarustuse kvaliteedi järelevalve- ja inspekteerimiskeskuse (NCQPC) kontrollaruandega)
18. Külgmine stabiliseerimisnurk: ≥45°
19. Kõndimise kestus: ≥ 2,5 tundi
20. Eluaeg: ≥10 tundi
22.Video edastuskaugus: 1500 m
28. Juhtterminal: pihuarvutiga digitaalne integreeritud kaugjuhtimispult
4.2 Roboti suitsu väljalaskesüsteem:
1. Heitgaasimasin: Redeli heitgaasimasin
2.★ õhu maht: m³/h 25 000
3.★ nurk: -3~16°
4.★ Suitsuärastusmasina CITIC kõrgus merepinnast: 1210 mm
5. Töörõhk: 1,0–1,2 MPa
6. Veeühendus: DN80 Jaapani kiirpistik
7. ★ Sõidurežiim: Veesõit
8.★ maksimaalne veevool: 620 liitrit/min
4.3 Roboti luuresüsteem:
2. Plahvatuskindla tõsteplatvormi tõstekõrgus ★: algkõrgus: 1326 mm, tõstekõrgus 2133 mm
CH4: VOLU 0–100 protsenti
CO: 0–1000 ppm
H2S: 0–100 ppm
CL2: 0–1000 ppm
NH3: 0–100 ppm
O2: 0–30% O2
H2: 0–1000 ppm
Temperatuurivahemik: -25 °C kuni 60 °C
Niiskuse vahemik: suhteline õhuniiskus kuni 90 protsenti, suhteline õhuniiskus 0 protsenti
4.4 Roboti video- ja helitaju:
3. Kaamera pikslid: miljon HD-pilti, eraldusvõime 1080 P, lainurk 60°
4.★ Kaamera kaitsetase: IP68
5. Heli omandamise tehnilised nõuded: väljaheli kaugsalvestamine, lõksus olevate inimeste olukorra lihtne mõistmine, 5 meetri pikkune vastuvõtukaugus, sagedusvahemik 20 Hz ~ 20 kHz, tundlikkus ≥40 dB
4.5 Kaugjuhtimisterminali konfiguratsiooniparameetrid
1. Mõõtmed: 410 * 310 * 70 mm (ilma klapi kõrguseta)
2. Täiskaal: 6,5 kg
3. Ekraan: vähemalt 10 tolli suure heledusega LCD-ekraan, 3 kanaliga videosignaali vahetamine
4. Juhtimissüsteemi platvorm: Windows 7 operatsioonisüsteem
5. Tööaeg: 8 tundi
10. Luuresüsteemi juhtimislüliti: Jah, iselähtestuv punkti lüliti
11. Videolüliti: Jah, iselähtestuv punkti lüliti
12. Automaatse pukseerimisfunktsiooni juhtimine: Jah, ise lähtestav punkti lüliti
13. Valgustuse juhtimisfunktsioon: jah, iselähtestuv punkti lüliti, arvuti iselukustuv vastus
14. Abivahendid: Käeshoitav kaugjuhtimispuldi terminali õlarihm, mobiilne statiiv
4.6 Interneti funktsionaalsus:
1.GPS-funktsioon: GPS-asukoha ja raja kohta saab päringuid teha
4.7 Muu:
Toote konfiguratsioon
1. Tulekahju suitsu tuvastamise robot ×1
2. Käeshoitav kaugjuhtimispuldi terminal ×1
3. Autokere laadija (54,6 V) × 1 komplekt
4. Puldi laadija (19,6 V) × 1 komplekt